
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 220 pF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Voltage Rating | 50 V |
| Tolerance | 5 % |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Thickness | 0.9 mm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 4635
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02920
Ext.Price$0.02920
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02920 | $0.02920 |
| 10 | $0.01460 | $0.14600 |
| 50 | $0.01123 | $0.56150 |
| 100 | $0.00996 | $0.99600 |
| 500 | $0.00883 | $4.41500 |
| 1000 | $0.00799 | $7.99000 |
| 3000 | $0.00723 | $21.69000 |
| 5000 | $0.00654 | $32.70000 |
| 10000 | $0.00592 | $59.20000 |
| 30000 | $0.00535 | $160.50000 |
